пятница, 20 ноября 2015 г.Ковальова Людмила Володимирівна - Керівник гуртка, заступник директора з навчально-виховної роботи Смолінського навчально- виховного об’єднання "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія-позашкільний навчальний заклад". Освіта: вища. Закінчила КДПІ ім.О.С.Пушкіна, 1989 рік. Спеціальність за дипломом: учитель історії та суспільствознавства. Методична проблема: Забезпечення єдності навчання, виховання і розвитку вихованців в позашкільному навчальному закладі. Педагогічне кредо: Не зупинятися на досягнутому.

Вітаю Вас. Творчого учня може виховати лише творчий педагог. Виявляти і розвивати паростки творчості в особистості - основне завдання позашкільного навчального закладу.
Специфіка практичної діяльності в позашкільному закладі впливає на формування змісту виховної системи, яку кожен педагогічний колектив моделює згідно з власною програмою розвитку та виходячи зі своїх цілей і завдань. Інновацією навчально-виховного процесу позашкілля є організація спільної творчої діяльності педагога й дитини, педагога і групи, що сприяє становленню особистості. Позашкільний навчальний заклад за своєю структурою є організованою системою виховного впливу однолітків один на одного; посередником між світом дитинства та світом дорослих, що створює умови для гармонізації досвіду особистих і колективних відносин.
Треба пам’ятати, педагогіка – це не тільки наука, це – мистецтво. А мистецтво має своє національне вираження. Крім того, педагогіка як наука й мистецтво стосується особливої, властивої тільки їй сфери – формування людини, особистості з притаманними їй національними рисами, суспільно-побутовими ознаками. Педагогіка через виховання дітей і молоді відтворює та розвиває в кожному наступному поколінні народ, націю. Виховання українця, який любить свій народ і з пошаною ставиться до інших народів, без української національної педагогіки неможливе та малоуспішне.

 


Комментариев нет:

Отправить комментарий